Термомодеревина

Технологія виробництва термодеревини передбачає обробку дерева в спеціальній паровій камері, де повністю відсутній кисень. Процес відбувається при температурі 200-240 ° С. При цьому ніяких допоміжних хімічних реагентів не використовують: процес – повністю екологічно чистий.

У підсумку, після такої обробки дерево втрачає вологу і стає несприйнятливим до багатьох атмосферних факторів та біологічних організмів. Несприйнятливість до вологи і гниття досягається за рахунок повного розкладання полісахаридів, яких живі організми використовують в якості корму. Тобто, відсутність полісахаридів гарантує відсутність грибка, цвілі і комах-паразитів. Також відбувається молекулярне зміна структури деревини і її стабілізація, що робить деревину вельми міцною і вберігає від розбухання і перекручування.

Термодеревина – надзвичайно гарний матеріал! Зовнішній вигляд такої деревини мимоволі притягує погляд, оскільки колір дерева повністю однаковий по всій довжині елементу: приємний для ока темно-коричневий відтінок. Термодеревина не потребує обробки морилкою або грунтовкою, що також економить Ваші гроші і час.

Найчастіше для термомодифікації використовуємо такі види деревини: ясен, модрину, ялину, вільху, дуб. Наша термодеревина завжди високої якості, приємного однотонного забарвлення; лакування чи покриття спеціальною олією – за домовленістю.

+38(067)-674-99-57
+38(093)-674-99-57