Вагонка (дощечка облицювальна) – широко поширений матеріал для внутрішнього та зовнішнього оздоблення приміщень. Це – добре стругані дерев’яні панелі зі спеціальними вибірками по краях (шпунт та паз) для щільного прилягання дощечок одна до одної. Найважливіша функція вагонки – отримання довговічної, рівної дерев’яної поверхні без щілин, яка не піддається гниттю та проста в обслуговуванні. Цей матеріал дозволяє приховати недоліки стін і надає їм додаткову теплову та звукоізоляцію.

Вибір матеріалу залежить від цілі, з якою він буде застосовуватися, та умов експлуатації. Ми виготовляємо та реалізуємо дерев’яну вагонку з наступних пород дерева: сосна, модрина, липа, ясен, осика, вільха, дуб. Найчастіше в якості сировини для виробництва вагонки використовуються хвойні породи деревини. Такий матеріал – практично універсальний і надається як для внутрішніх так і для зовнішніх робіт.

Наша вагонка завжди належної якості, має вологість 10-12%. Ціна на матеріал залежить від породи дерева, сорту та довжини.

+38(068)-028-88-77