Паркет – натуральний, довговічний та екологічний матеріал, виготовлений з деревини твердих листяних порід, та призначений для покриття підлоги. Це планки з масивної деревини товщиною 15-22мм, шириною 50-70мм та довжиною 250-500мм, виготовлені з використанням нових технологій. Сучасне паркетне виробництво дозволяє виготовляти паркет ідеальних розмірів, що значно покращує зовнішній вигляд паркетної підлоги, даючи можливість створювати різні візерунки та спрощує роботу майстрів з його укладки. Традиційний паркет характеризується гарною структурою деревини та є надійним в експлуатації, формуючи таким чином Вашу підлогу на роки.

Ми реалізовуємо паркет з дуба та ясена. Дуб належить до найбільш популярних порід листяної деревини та найбільш вартісних. Своїй популярності дуб завдячує своїм властивостям. Дубова деревини – міцна, тверда, опірна до стирання, має красиву текстуру і дуже стабільна. Зовнішній вигляд дубового паркету вражає догоговизною, він завжди гармонійно вписується в будь-який інтер’єр. Більшість людей, які укладають паркет, надають перевагу паркету з дуба.

Ясен – міцне, тверде дерево, яке дає високоякісну деревину, яку використовують у різноманітних виробах. Відноситься до світлих порід деревини, в яких деревна структура яскраво виражена. Текстура ясена дуже приваблива, деревина – стійка до зношування, довговічна. Ясен по твердості не поступається дубу, але при цьому – еластичний, тому часто використовується на спортивних об’єктах. Підлога з ясена додає Вашому інтер’єру своєрідного колориту.

Наш паркет завжди високої якості, має вологість 10-12%. Ціна на матеріал залежить від породи дерева, геометрії клепок та сорту.

+38(068)-028-88-77