Масивна підлога формується з сухої дошки зі спеціальними вибірками по краях (шпунт та паз) для щільного її укладання. Це завжди актуальний матеріал з масою переваг. Така підлога – самодостатня, не потребує килимового покриття. Наші підлоги виготовляються виключно з натуральних матеріалів та мають живий контрастний рисунок текстури деревини.

Технологія укладання дошки підлоги (окрім її теплоізоляційних властивостей як дерев’яного матеріалу) дає можливість при необхідності додатково утеплити підлогу й зробити шумоізоляцію. Дошку можна укладати відразу на лаги перекриття або на первинну стяжку, що може істотно зменшити витрати й прискорити будівництво чи ремонт. Завдяки циклюванню й шліфуванню термін придатності дошки підлоги практично необмежений, її зовнішній вигляд з роками не погіршується.

Ми виготовляємо та реалізуємо дошку підлоги з наступних порід дерева: сосна, модрина, смерека, дуб, ясен. Причому підлоги з дуба чи з модрини можуть експлуатуватися в умовах підвищеної вологості. Така масивна дошка — практично універсальна і може використовуватися з мінімальними витратами на фінішну обробку захисними засобами.

Наша дошка підлоги завжди належної якості, має вологість 10-12%. Ціна на матеріал залежить від породи дерева, сорту та довжини. Скільки коштує можливість ходити босоніж по природно теплій дерев’яній підлозі? Це важко переоцінити!

+38(068)-028-88-77