Плінтус — це планка, що закриває щілину між стіною і підлогою. Розрізняють два основних варіанти дерев’яних плінтусів: масивні та шпоновані (більш дешевий варіант). Наша компанія реалізує лише масивні натуральні плінтуси. Для їх виготовлення використовуються цінні породи дерева: дуб, бук, модрина, вільха, вишня або хвойні породи. Плінтуси з масиву дерева відмінно доповнюють підлогу з паркету чи з масивної паркетної дошки, гармоніюючи з ним. Серед переваг таких плінтусів можна виділити екологічність, натуральність, дуже гарний вигляд, високу міцність.

Найдешевші варіанти плінтусу – соснові, а найдорожчі – дубові. Оптимальний варіант – модрина, деревина має відмінні експлуатаційні характеристики, практично такі ж, як і дуб, проте, вартість такого плінтуса не набагато вища, ніж у соснового. Плінтус з дуба вважається елітним варіантом. Бук має такі ж характеристики, як і дуб, однак відрізняється від нього за кольором. Буковий плінтус має рожеву текстуру, яку слід вибирати під конкретний інтер’єр.

Після монтажу дерев’яних плінтусів, їх необхідно покрити лаком, що забезпечуватиме додатковий захист від вологи, перепадів температури та інших факторів. Після покриття лаком деревина змінює колір, тому перед лакуванням варто намочити фрагмент плінтуса на якийсь час водою, щоб мати уявлення про його колір під безбарвним лаком.

Наш плінтус завжди високої якості, має вологість 10-12%. Ціна на матеріал залежить від породи дерева та сорту.

+38(068)-028-88-77